Aksuvital

Hurma Pekmezi 640 gr.

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: m01973
Barkod Kodu: 8690088011634
56,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • HURMA PEKMEZİ 640 GR 

  HURMA PEKMEZİ NEDİR?


  Özel Hurma Pekmezi,  Arabistan’ın kurak ikliminde yetişen inanılmaz lezzetli ve tok tutucu, süt arttırıcı gibi pek çok alanda da şifaen kullanılan hurma meyvesinin 70 dereceyi geçmeyen kazanlarda vakumlama sistemi ile elde edilen özel kıvamlı bir pekmezdir.

  AksuVital pekmezlerinin üretiminde, kullanılan meyvenin çeşidine bağlı olarak az da olsa farklı teknikler kullanılmaktadır ve kaliteli hurma pekmezi keçiboynuzlarının Türk Gıda Kodeksinde belirlenen tekniğine uygun ve hijyenik şekilde üretim, hazırlama, işleme, muhafaza, depolama ve taşıma ile tüketici ile buluşturulmaktadır.

  AksuVital Özel Pekmez serisi özellikle yoğun kıvamlı ve zengin içeriğe sahiptir. Türk Gıda Kodeksinde belirlenen pekmezdeki %80 Brix yani yoğunluk derecesine uygun olarak üretilmektedir.

  Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez.

  Özel Hurma Pekmezi Faydaları Nelerdir?

  AksuVital Özel Hurma Pekmezi özellikle kış aylarında ya da halsiz düştüğünüzde tercih edebileceğiniz bir pekmez çeşididir. Hurma pekmezinin sayısız faydası olduğu bilinir.

  Hurma meyvesi lif açısından oldukça zengin ve besin değeri çok yüksek bir meyvedir.

  Ayrıca mükemmel bir demir kaynağıdır.

  Ürün İçeriği: Özel Hurma Pekmezi

  AksuVital Özel Hurma Pekmezi Tüketim Önerisi: 

  Gün içerisinde tüketebileceğiniz gibi kahvaltılarda da tüketebilirsiniz.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Emniyet bandı açılmış ürünleri satın almayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Raf ömrü 2 yıl.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

  - İşletme Kayıt No: TR-44-K-000277 

  Neden AksuVital Özel Hurma Pekmezi?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.