Aksuvital

Andız Pekmezi 640 gr.

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00403
Barkod Kodu: 8690088002793
56,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 30 yılı aşkın süredir kaliteli hammaddelerden elde ettiğimiz ürünleri, Ar-ge merkezinde kalite kontrollerini tamamladıktan sonra piyasaya sunmaktayız.

  Ürün İçeriği: Özel Andız Pekmezi

  Ürün Tanımı: Aksuvital pekmezler, özenle seçilip yıkanan meyvelerden vakum altında üretilir. Pekmezin doğal yapısından ve yoğunluğundan kaynaklanan tortulaşma, bozulma değildir. Bu haliyle direkt olarak veya benmari usulüyle çözülerek tüketilebilir.

  Ürün Kullanımı: Dut Pekmezi, Türkiye’nin hemen hemen tüm bölgelerinde yetişen dut veya şırasının alınarak kaynatılmasıyla elde edilir. Yoğunluğu ve tatlı aroması sebebiyle ekmekle bandırılarak yenilebilir. Ayrıca sütle veya suyla sulandırmak suretiyle şurup olarak içilebilir. Pekmezin doğal yapısından ve yoğunluğundan kaynaklanan tortulaşma olabilir. Bu tortulaşma bozulma sebebi değildir. Bu haliyle direkt olarak veya sıcak suda çözerek tüketilebilir.

  Muhafazası: Emniyet bandı açılmış ürünleri satın almayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Ek Bilgiler: Tüm ürettiğimizin kalite kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca Ar-Ge merkezimizde yeni ürünler geliştirmekte, patent ve proje başvuruları yapmaktayız. TÜBİTAK tabanlı 6 çeşit projemiz tamamlandı, ayrıca alınmış patenlerimiz mevcut ve her geçen gün sayısı artmaktadır. Ege, İstanbul ve Düzce Üniversiteleri ile ilgili ortak projelerimiz devam etmektedir. Ar-Ge merkezimize sürekli yeni teknoloji yatırımlarımız devam etmektedir.

  - İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026

  GRAMAJ: 640 g

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.