Aksuvital

Arı Poleni (P)

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00022
Barkod Kodu: 8690088000041
58,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • AKSU VİTAL ARI POLENİ 

  ‘’DEĞERLİ’’ BESİN KAYNAĞI 

  Arı Poleni Nedir?

  Çiçekli bitkilerden bal arıları tarafından toplanan polen, kovanda kullanılan ana besindir. Literatürde “tam gıda” olarak tanımlanan polenin içerisinde %20 oranında protein bulunmaktadır. Bu da poleni süper gıdalar arasına sokmaktadır.  Ayrıca bileşimindeki lifler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşikler ve vitaminlerle oldukça faydalı bir besin maddesidir. İki kaşık polen, tüketen bünyede zımba etkisi yaratıyor.

  Polenin yapısında insan sağlığına faydalı karbonhidrat ve ferment, yirmi iki ve yirmi yedi madensel tuz bulunmaktadır. Ayrıca A,B,C,D,E,H,P vitaminlerini de bolca ihtiva eden polen kalsiyum, silisyum, çinko alüminyum silisyum ve soyum alüminyum bakımından da zengindir. Arıların dünyasından çıkan diğer tüm besinler gibi polenin de değeri oldukça yüksektir. İnsan sağlığına olumlu etkileri bu kadar yüksek besleyici ürünlerin işçisi arılar yeryüzünden yok olurlarsa, dünyada yaşam tamamen bitecektir.

  Polen nasıl tüketilir? Poleni özellikle yoğurt ile karıştırarak, süte katarak, yulaflı tahıllı karışımların içine ekleyerek, salatalara serperek, salata soslarının içine ekleyerek, meyve suyu ile beraber tüketebilirsiniz. Poleni tüketirken özen gösterilecek en önemli konu sıcak besinlere eklemeden tüketmektir. Isıtılacak bir besinle tüketmeyi düşünüyorsak öncelikle ısıtma işlemi tamamlanmalı ardından polenimizi ekleyerek tüketmeliyiz

  Polenin faydalarından yararlanmak için AksuVital ürünlerini kullanabilirsiniz.

  Enerji ve besin öğeleri

  100 g için

   

  Energy and nutrition facts         

  per 100 g   

  Enerji

  317,8kcal/1347,9kj

  Energy

  317,8kcal/1347,9kj

  Yağ

  2,2g

  Fat

  2,2g

  Karbonhidrat

  58,9g

  Carbohydrate

  58,9g

  Protein

  15,6g

  Protein

  15,6g

   

  Ürün İçeriği: Arı Poleni

  Arı Poleni Kullanım Önerisi

  Yetişkinler için yemeklerden önce alınması tavsiye edilir. Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir. -Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır.

  Uyarı: Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız. Raf ömrü 2 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır

  - Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

  Neden AksuVital Arı Poleni?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.