Aksuvital

Arı Sütü Bal Polen (B) 7.000 Mg - Çocuk

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00020
Barkod Kodu: 8690088000034
50,00 TL
40,00 TL
20 indirimli
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Arı sütü + Arı Poleni + Ham Bal (Çocuklar için)

  ''SÜPER DOZ - SÜPER ETKİ'

  Arı Sütü 7000mg Bal Polen Çocuk Doz Nedir?

  7000mg arı sütü, ham bal ve polen birleşiminden oluşan Vital ürünümüz; çocuklarımız için güçlü bir besin kaynağıdır. 7g arı sütü etkisi ile çocuklar bu sütü çok seviyor. Kovan mahsullerini çeşitli formüllerle bir araya getirdiğimiz bu ürün grubuna   “Vital” kategorisi diyoruz. Hayati, yaşamsal anlamına gelen Vital Kategorimiz tamda bu kelimeye uygun güçlü içerikli ürünler barındırıyor. Çocuklar için özel olarak üretilmiş arı sütü, arı poleni ve ham bal içeriklerinden oluşturulmuş faydalı bir besin kaynağıdır.  

  Arı sütü nedir? İşçi arıların; kraliçelerini ve yavrularını beslemek amacıyla ürettiği krem kıvamında, anne sütüne benzeyen bir sıvıdır. Kraliçe arı yaşamı boyunca sadece arı sütü ile beslenirken, işçi arılar kısa bir süre boyunca arı sütü ile beslenmektedir. Kraliçe arılar uygun koşullar altında 5-7 yıl yaşayan, doğurgan dişiler iken, işçi arılar en fazla 4-5 hafta yaşayan kısır dişilerdir. Arı sütü kraliçe arının hem ömrünü uzatır hem de hastalıklara karşı dirençli hale getirir.  Arı sütü çok zengin bir besin olup bileşiminde protein, karbonhidrat, yağlar, vitaminler, mineraller, fenolik maddeler, aminoasitler, organik asitler ve yağ asitleri bulunmaktadır.

  Arı poleni nedir? Çiçekli bitkilerden bal arıları tarafından toplanan polen, kovanda kullanılan ana besindir. Literatürde “tam gıda” olarak tanımlanan polenin içerisinde %20 oranında protein bulunmaktadır. Bu da poleni süper gıdalar arasına sokmaktadır.  Ayrıca bileşimindeki lifler, vitaminler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşiklerle oldukça faydalı bir besin maddesidir.

  Ham Bal nedir? Doğu Anadolu Bölgesinin en sağlıklı kovanlarında toplanan özel üretim, yüksek yayla balıdır Ürünümüze, bir çeşit ısıl işlem olan pastörizasyon uygulanmaz, polenlerin ayrılmasını sağlayan filtrasyon işlemi yapılmaz, böylece bal en doğal halini koruyup tam fayda sağlar. Yaşamın her döneminde beslenme, bakım ve tedavi amaçlı kullanım alanı bulabileceğiniz çiçek balı, yüksek karbonhidrat içeren, enerji veren, içeriğindeki fenolik bileşikler, vitaminler, mineraller ve diğer önemli etken maddeler sayesinde son derece özel, besleyici, sağlıklı ve faydalı bir gıdadır.

  Enerji ve besin öğeleri

  100 g için

   

  Energy and nutrition facts         

  per 100 g   

  Enerji

  326,9kcal/1387,7kj

  Energy

  326,9kcal/1387,7kj

  Yağ

  1,3g

  Fat

  1,3g

  Karbonhidrat

  77,5g

  Carbohydrate

  77,5g

  Protein

  1,3g

  Protein

  1,3g

   

  Ürün İçeriği: Arı Sütü + Arı Poleni + Ham Bal Karışımı B 7.000mg / Gold Serisi Ham Bal – 198 g Arı poleni – 15 g Arı sütü – 7000mg.

  Gramaj: 220 g e

   

  Tüketim Önerisi: Yemeklerden önce veya sonra 1 kaşık tüketilebilir. 1 yaşından küçük bebekler ve arı ürünlerine alerjisi olanlar bal yememelidir.

  Saklama Koşulları: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız.

  -Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir.

  Neden Arı Sütü 7000mg Bal Polen Çocuk Doz?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.