Yeni
Aksuvital

Beta Glukan 30 Kapsül

2 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M02895
Barkod Kodu: 8690088024900
75,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BETA GLUKAN 30 KAPSÜL

  Beta Glukan, Doğal Zırhını Kuşan!

  Beta- Glukan Nedir?

  AksuVital Beta Glukan, Beta Glukan içeren takviye edici bir gıdadır. Beta glukan, kepekli tahıllarda, arpa ve yulafta da bulunan önemli bir bileşendir.

  AksuVital Beta Glukan, Beta Glukan, mevsimsel geçişlerinde kullanılabilecek önemli ürünlerdendir. Mevsim geçişlerinde yaşanabilecek sıkıntılar için bir kalkan görevi görebilir.

  AksuVital Beta Glukan kapsül tamamen steril koşullarda üretilerek katkısız ve doğal bir içeriğe sahiptir.

  Beta Glukan, Doğal Zırhını Kuşan!

  Beta Glukan Faydaları Nelerdir?

  AksuVital Beta Glukan içeriğindeki; Beta Glukan aslında kendisi bakteri, mantar, maya, yosun, liken, yulaf ve arpa gibi bitkilerin hücre duvarlarında bulunan şekerlerdir. Beta Glukan içeren yiyecekler kısaca buğday, yulaf, pirinç, arpa ve bu kaynakları içeren diğer lifli gıdalar olarak sıralanabilir. AksuVital Beta Glukan, arpa ve yulaf kaynaklı içeriğe sahiptir.

  Son dönemde en sık tüketilen vitamin takviyelerinden olan beta glukan özellikle mevsimsel geçişlerde düzenli kullanılmalıdır. Beta glukan bazı gıdalarda doğal olarak bulunur. Ancak takviye olarak dışardan almanız da oldukça faydalı olacaktır.

  Beta Glukan, Sağlıklı bireylerde kullanıldığında hastalıklara karşı dayanıklılık oluşturur.

  Ayrıca glukanlar, D-glukozun farklı sayıda ve farklı şekillerde bağlanmasıyla oluşan polisakkarit yapısındadırlar ve ana iskelette-glukoz ortaktır. Bunların haricinde, Agrobacterium radiobacter, A.rhizogenes gibi bakteriler, Laminaria sp. gibi algler, Sclerotinia sclerotiorum gibi funguslar da glukan kaynaklarında örnek verilebilecek etken maddelerdir.

  İçerik (1 Kapsülde): Hacim Arttırıcı: Mikrokristalin selüloz, Beta Glukan (142.86mg; arpa, yulaf kaynaklı), Bitkisel Kapsül (hidroksipropil metil selüloz), Kıvam arttırıcı: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları.

   

  ETKEN MADDE

  1 kapsül içinde İÇERİSİNDE BULUNAN MİKTAR

  %beslenme referans değeri

  Beta Glukan (arpa, yulaf kaynaklı)

  100 mg

  -

   

  Beta Glukan Kullanım Önerisi

  11 yaş üstü yetişkinler için günde 1 kez yemeklerle birlikte 1 kapsül kullanılır.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıldır.

  - İşletme Kayıt No: TR – 34-K-048026

  -Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 007636-02.05.2020

  Ambalaj: 30 KAPSÜL

  Neden Aksuvital Beta Glukan?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.