Aksuvital

Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M02714
Barkod Kodu: 8690088024061
36,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BİAKAF ŞURUP 

  BİAKAFF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA NEDİR? 

  Biakaf Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda, sinirotu, kekik, papatya gibi bitkisel ekstraktları içeren takviye edici gıda maddesidir.  

  Biakafın içieriğindeki bitkisel ekstraklar, limon konsantresi ve portakal aroması ile harmanlanmıştır. 

  Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıdada, tatlandırıcı olarak bal kullanılmıştır.  

  BİAKAF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA FAYDALARI

  Biakaff içeriğindeki Kekik Bitkisi; Timol, karvakrol, simol, linaol gibi faydalı etken maddeleri içerir. Kekiğin esas bileşenlerinde bulunan timol maddesi, antiseptik, antibakteriyel ve antioksidan özellikler gösterir. Burun yolu ile kullanıldığında ferahlatıcı ve açıcı etkisi olduğu bilinmektedir. 

  Biakaff içeriğindeki Sinirotu; Taninler, yüksek oranda K vitamini, kalsiyum, beta karoten, çeşitli asitler, amino asitler, klorogenik asit, karbonhidratlar, iridoidler, neoklorogenik asit gibi birçok etkin madde açısından zengindir. Sinir otu hem tohumu hem de yaprağı ile alternatif tıpta sıkça kullanılmaktadır.  Özellikle nefes rahatlatıcı özelliği ile fayda sağlamaktadır. 

  Biakaff içeriğindeki Mayıs Papatyası yüzyıllardır bilinen bir bitkidir. Roma’da, Mısır’da ve Yunanlılarda ilaçların yapımında kullanılan papatyalar, günümüzde de şifalarıyla tanınması nedeniyle tercih edilen bitkiler arasındadır. Papatya terleticidir ve sakinleştirici özelliğe sahiptir.  

  Ayrıca Biakaff Kekik İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda içerisinde Limon Konsantresi ve Portakal Aroması bulunması sebebiyle de C Vitamini bakımından oldukça zengin ve faydalıdır. 

  İçerik (4 ölçek:20 ml için): Bal, Deiyonize su, Gliserol (stabilizör), Şeker, Limon Konsantresi, Ksantan Gam(Kıvam Arttrıcı), Sinirliot Ekstraktı( 26,66 mg), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metil selüloz(Kıvam Arttırıcı), Mayıs Papatyası Ekstraktı(13,33mg), Portakal Aroması, Kekik Ekstraktı(6,66 mg) 

  Yardımcı Maddeler: Gliserol (stabilizör), Ksantan Gam (Kıvam Arttrıcı), Potasyum Sorbat(Koruyucu), Sodyum Karboksi Metilselüloz(Kıvam Arttırıcı)

  BİAKAF KEKİK İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA KULLANIM ÖNERİSİ

  4-10 yaş arası çocuklar günde 2 defa 2’şer ölçek (5 ml), 11 yaş ve üstü yetişkinler günde 2 veya 3 defa 2’şer ölçek alınmalıdır. 

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.