Shiffa Home

Berkap Civan Perçemi Kapsül

1 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00093
Barkod Kodu: 8690088005725
86,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BERKAP KAPSÜL (BSR) 

  Berkap kapsül içerisinde, Karahalile Meyvesi 230 mg, Üzerlik Tohumu 150 mg, Sinameki Yaprağı140 mg, Mürver Çiçeği 140 mg, Çörekotu Tohumu 140 mg, Çoban Çantası Toprak Üstü 104 mg, Civanperçemi Toprak Üstü 100 mg, Arı Poleni 70 mg, At Kestanesi Tohumu 34 mg, Propolis Ekstresi 12 mg, Bitkisel Kapsül 240 mg bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir… Gücünüze güç katmaya gelen ShiffaHome Aksuvit’i tablet formunda üretti.

  BERKAP KAPSÜL FAYDALARI NELERDİR?

  Berkap kapsül içerisinde sağlık açısından oldukça yüksek besin değerlerine sahip bitkiler yer almaktadır. Özellikle karahalile bitkisi, civan perçeminin lif oranı fazladır. Yüksek lif içeriğinden dolayı da diyet için kullanımlarda alternatif olabilir. İçerisinde bulunan Mürver çiçeğinin laksatif etkisi vardır. At kestanesinin ise tohumlarının yapısında triterpen saponinlerden essin bulunur.

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

  Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor.

  BERKAP KAPSÜLÜN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

  Civan perçemi, bitkinin yapısında achilleine, apigenin, azulen, camphor, coumarin, inulin, menthol, quercetin, rutin gibi etken maddeler içermektedir. Civan perçemi bitkisinin aynı zamanda lifli içeriğe sahiptir. Civan perçemi (Achillea) türlerinin bazılarında flavonoitler de bulunmaktadır.

  At kestanesi, güçlü vitamin ve mineral içeren at kestanesi alternatif tıpta en çok kullanılan besinlerdendir. At kestanesi tohumlarının yapısında triterpen saponinlerden essin bulunur. Ayrıca içeriğinde saponin, tanen, nişasta, şeker, albüminli maddeler, flovanlar, fitosterin, adenozin, fermentler, B1, C, K, P vitaminleri, cumarin.

  Mürver Çiçeği, yüzyıllardır sıklıkla kullanılan bitki türüdür.  Amerika’da sıklıkla kullanılan bu bitki geleneksel tıpta destekleyici etkilere sahiptir. Kara mürver bitkisinin yapısında C vitamini, demir ve B6 vitamini bulunmaktadır. 

  Kara halile bitkisi, Hindistan kökenli bir bitki olup sağlık açısından birçok faydasıyla bilinmektedir. Siyah mücevher olarak anılan bir bitki türüdür. Sinameki kadar yoğun olmasa da onun kadar etkisi olan bir bitkidir.

  İçerik: (2 Kapsülde): Karahalile Meyvesi 230 mg (Terminalia Sp.), Üzerlik Tohumu150 mg (Peganum Harmala), Sinameki Yaprağı140 mg (Cassia Acutifolia), Mürver Çiçeği 140 mg (Sambucus Nigra), Çörekotu Tohumu 140 mg (Nigella Sativa), Çoban Çantası Toprak Üstü 104 mg (Capsella Bursa Pastoris), Civanperçemi Toprak Üstü 100 mg (Achillea Millefolium), Arı Poleni 70 mg, At Kestanesi Tohumu 34 mg (Aesculus Hippocastanum), Propolis Ekstresi 12 mg, Bitkisel Kapsül 240 mg.

  BERKAP KAPSÜL TÜKETİM ÖNERİSİ

  11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa ikişer kapsül yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.

  Uyarı: Asteraceae familyasına alerjisi olanlarda ve hassas kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmamalıdır. İki aydan fazla ve kulanım miktarından fazla kullanılmamalıdır.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıl.

  - İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026

  - GIDA ONAY NUMARASI: 002314-13.03.2017

  Ambalaj: 60 Kapsül

  Neden Shiffa Home Berkap Kapsül?

  Shiffa Home bir AksuVital markasıdır. AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.