Aksuvital

Bynmix 60 Kapsül

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00105
Barkod Kodu: 8690088009570
81,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • BYNMİX KAPSÜL    

  Bynmix, içeriğinde Civanperçemi Toprak üstü, Dong Quai-Melekotu Kökü, Mersin Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Altınotu Çiçeği, Ebegümeci Yaprağı, Sarı Kantaron Toprak üstü, Kırkkilit Otu Toprak üstü, Kekik Toprak üstü, Soya İzoflovonları, Nane Toprak üstü, B6 Vitamini bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir… Gücünüze güç katmaya gelen ShiffaHome Bynmix’i kapsül formunda üretti.

   

  BYNMİX KAPSÜLÜN FAYDALARI NELERDİR?

  Kadınların çok fazla hormonsal değişimi bir arada yaşadıkları dönemler vardır. Ruhsal anlamda duygu durum değişiklikleri olduğu gibi fiziksel bazı değişimlerde gerçekleşmektedir.

  İş ve sosyal yaşamı sıkıntıya sokan bu durumu daha rahat geçirebilmeniz için doğal bitkilerden faydalanabilirsiniz.

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

  Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor.

  BYNMİX KAPSÜL İÇERİĞİNDE NELER VAR?

  Civanperçemi, halk arasında kadın bitkisi olarak da bilinen bitkinin yapısında achilleine, apigenin, azulen, camphor, coumarin, inulin, menthol, quercetin, rutin gibi etken maddeler içermektedir. Civanperçemi bitkisinin aynı zamanda lifli içeriğe sahiptir. Civanperçemi (Achillea) türlerinin bazılarında flavonoitler de bulunmaktadır.

  Fitoöstrojenler, diüretik bitkiler ve B6 vitamini içerir. B6 vitamini homosistenin metabolizmasına katkıda bulunur.

  Sarı Kantaron, uzun ömürlü bir bitkidir. 2000 yıldan fazla süredir birçok bitkisel ilaçta kullanılmıştır. İçeriğindeki hypericin etken maddesi ile ilgili birçok klinik çalışma bulunmaktadır.  Hypericum cinsi Clusiaceae familyası ve Hypericaceae alt familyasına dahil olup dünyada 400 kadar türü kapsamaktadır.

  Bir veya iki yıllık otsu bir bitkidir. 30-80 cm yükseklikte olup, tüysüzdür. Yaprakları ışığa tutulduğunda noktacıklar halinde yağlar görünmektedir Binbirdelik ismi de buradan gelmektedir. Alternatif tıbbın vazgeçilmez bitkilerindir. Halk arasında Binbirdelik ya da Mayasıl otu olarak bilinir.

  Altın otu çiçeği, halk arasında güneş çiçeği olarak da anılır. Aktarlarda faydalı bitki olarak satılır ve ayrıca evlerde süs bitkisi olarak da kullanılır. Altın otundan çay ve yağ üretilir. İçerisinde P vitamini ve diğer zengin mineraller sayesinde günlük yaşamda kullanılan besinlere ek olarak takviye edilebilir.

  Melekotu kökü, Kuzey Amerika’da yetişen bir bitkidir. Deoksiaktein isimli etken maddeyi içerir. Kadınların özel günlerinde tüketebildiği bir bitkidir.

  Mersin yaprağı, yapısında ise uçucu yağ türevleri ve taninler bulunur. Küçük maki şeklinde yetişen bu bitki Akdeniz bölgesinde sıklıkla bulunan mersin bitkisidir. Mersin yaprağı bitkisinin yağı çıkarılarak konsantre halde yoğun bir kıvam elde edilir.

  İçerik: Civanperçemi Toprak üstü, Dong Quai-Melekotu Kökü, Mersin Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Altınotu Çiçeği, Ebegümeci Yaprağı, Sarı Kantaron Toprak üstü, Kırkkilit Otu Toprak üstü, Kekik Toprak üstü, Soya İzoflovonları, Nane Toprak üstü, B6 Vitamini, Bitkisel Kapsül.

  BYNMİX KAPSÜL TÜKETİM ÖNERİSİ

  11 yaş üstü yetişkinlerde günde 3 defa birer kapsül alınması tavsiye edilir. Doğum kontrol hapları, kan sulandırıcı ve kan basıncını düşürücü ilaçlarla da etkileşime girebilir.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıl.

  - İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026

  - GIDA ONAY NUMARASI: 002402-23.03.2017

  Ambalaj: 60 Kapsül

  Neden Shiffa Home Bynmix Kapsül?

  Shiffa Home bir AksuVital markasıdır. AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.