Aksuvital

Enginar Sirkesi 500 ml

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: T00462
Barkod Kodu: 8690088020445
32,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ENGİNAR SİRKESİ 

  Enginar Sirkesi Nedir? 

  AksuVital Enginar Sirkesi; mevsiminde toplanan enginarların, doğal yöntemlerle en az 9 ay süren tam fermantasyon (mayalanma) sürecinin tamamlanmasıyla elde edilir.

  Enginar, üzüm, elma, alıç gibi asit ve şeker oranı yüksek taze ya da kurutulmuş meyvelerin fermantasyon (mayalanma) işlemi ile üretilen gıda maddesine sirke denir.

  AksuVital sirkelerinde ticari amaçlarla hızlandırılmış fermantasyon yöntemi uygulanmaz. Meyve ya da bitkiye yüksek basınç verilmez. Daha fazla ürün elde etmek amacıyla ek bir ısı ya da sıcaklık kesinlikle uygulanmaz. Doğal sürecinde bekletilerek mayalanmaya bırakılır.

  Doğal yöntemlerle yapılan sirkenin üzerinde jelimsi çok ince bir tabaka oluşur, işte bu tabaka sirke anası yani doğal sirke mayasıdır. Sirke anası ilk başta çok ince olur, sonradan kalınlaşarak bir tabaka oluşturur ve bulunduğu kabın şeklini alır. Yapıldığı meyveye göre sirke anasının da rengi değişiklik gösterebilir.

  Sirkenin faydalarından yararlanmak ve diğer gıda ürünleriyle birlikte güvenli bir şekilde tüketebilmek için doğal sirkeleri tercih etmeliyiz. Doğal metodlarla üretilmiş ve filtre edilmemiş sirke bulanık bir görünüme sahiptir.

  AksuVital Enginar sirkesi; Mikroorganizma ve yararlı bakteriler içeren, üretim sürecinde doğal meyveler kullanılan doğal bir sirkedir.

  En fazla tercih edilen sirke çeşidi, elma sirkesidir. Elma sirkesinin renginin berrak ve açık olması hijyen amaçlı kullanımını kolaylaştırmaktadır.

  AksuVital sirkeleri koruyucu, renklendirici, aroma ve tatlandırıcı içermez. Katkısızdır.

  Enginar Sirkesinin Faydaları Nelerdir?

  Enginar sirkesi, İlkbahar mevsiminin mucizevi sebzelerinden enginarın sirkesi enginar sirkesidir. Nasıl ki üzüm sirkesi, elma sirkesi ile vitamin depolanıyor ise bu enginar sirkesi ile de mümkündür.

  Enginar sirkesi; içeriğindeki antioksidanlar sayesinde etkisi yüksek bir besindir.

  Enginar; Enginar sıklıkla tüketilen, Güney Avrupa ve Akdeniz çevresinde yetişen bir bitkidir.

  Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu potasyum minerali enginarın yapısında yüksek oranda mevcuttur.

  Ayrıca Enginar potasyum, demir ve fosfor içeriği yüksek gıdalar arasındadır.

  Enginarın içerisinde A ve B vitaminleri bolca bulunduğu için bir vitamin deposudur.

   

  Enginar Sirkesi Kullanım Önerisi

  Suyla seyreltilerek tüketilmesini öneririz.

  Saklama koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında muhafaza edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Raf ömrü 2 yıldır.

  İşletme Kayıt No: TR-51-K-000119

  Neden AksuVital Enginar Sirkesi?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

   


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.