Aksuvital

Ginsengli Arı Sütü Bal Polen (N) 13.000 Mg.

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00024
Barkod Kodu: 8690088005466
70,00 TL
56,00 TL
20 indirimli
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • AKSU VİTAL GİNSENG DOZ 

  Ginseng- Arı Sütü- Ham Bal – Polen Karışımı ( 13.000 MG.) 

  13000mg arı sütü, ginseng, ham bal ve polen birleşiminden oluşan Vital ürünümüz; yetişkinler için güçlü bir besin ve enerji kaynağıdır. 13 g arı sütü ve ginsengin etkisi ile gücünüze güç katmaya geldik. Kovan mahsullerini çeşitli formüllerle bir araya getirdiğimiz bu ürün grubuna  “Vital” kategorisi diyoruz. Hayati, yaşamsal anlamına gelen Vital Kategorimiz tamda bu kelimeye uygun güçlü içerikli ürünler barındırıyor. Yetişkinler için özel olarak üretilmiş arı sütü, ginseng, arı poleni ve ham bal karışımı ile gün içinde kendinizi daha güçlü hissedebilir ve performansınızı arttırabilirsiniz.  

  Arı sütü nedir İşçi arıların; kraliçelerini ve yavrularını beslemek amacıyla ürettiği krem kıvamında, anne sütüne benzeyen bir sıvıdır. Kraliçe arı yaşamı boyunca sadece arı sütü ile beslenirken, işçi arılar kısa bir süre boyunca arı sütü ile beslenmektedir. Kraliçe arılar uygun koşullar altında 5-7 yıl yaşayan, doğurgan dişiler iken, işçi arılar en fazla 4-5 hafta yaşayan kısır dişilerdir. Arı sütü kraliçe arının hem ömrünü uzatır hem de hastalıklara karşı dirençli hale getirir.  Arısütü çok zengin bir besin olup bileşiminde protein, karbonhidrat, yağlar, vitaminler, mineraller, fenolik maddeler, aminoasitler, organik asitler, yağ asitleri bulunmaktadır.

  Arı poleni nedir? Çiçekli bitkilerden bal arıları tarafından toplanan polen, kovanda kullanılan ana besindir. Literatürde “tam gıda” olarak tanımlanan polenin içerisinde %20 oranında protein bulunmaktadır. Bu da poleni süper gıdalar arasına sokmaktadır.  Ayrıca bileşimindeki lifler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşikler ve vitaminlerle oldukça faydalı bir besin maddesidir.

  Ham Bal nedir? Doğu Anadolu Bölgesinin en sağlıklı kovanlarında toplanan özel üretim, yüksek yayla balıdır Ürünümüze, bir çeşit ısıl işlem olan pastörizasyon uygulanmaz, polenlerin ayrılmasını sağlayan filtrasyon işlemi yapılmaz, böylece bal en doğal halini koruyup tam fayda sağlar. Yaşamın her döneminde beslenme, bakım ve tedavi amaçlı kullanım alanı bulabileceğiniz çiçek balı, yüksek karbonhidrat içeren, enerji veren, içeriğindeki fenolik bileşikler, vitaminler, mineraller ve diğer önemli etken maddeler sayesinde son derece özel, besleyici, sağlıklı ve faydalı bir gıdadır.

  Ginseng nedir? Yunanca "tam iyileşme " anlamına gelen Ginsengin botanik adı “Panax”tır ve "Panacea" kelimesinden türemiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin, ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır. AksuVital ürünlerinde Kırmızı Kore Ginsengi kullanılır. Kore Ginsengi büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir. Ginseng bitkisinin etkisi ile gücünüze güç katabilirsiniz.

  Arı polen, ham bal, arı sütü ve ginsengin faydalarından yararlanmak için AksuVital ürünlerini kullanabilirsiniz.

   

  Enerji ve besin öğeleri

  100 g için

   

  Energy and nutrition facts         

  per 100 g   

  Enerji

  327,5kcal/1399kj

  Energy

  327,5kcal/1399kj

  Yağ

  1,1g

  Fat

  1,1g

  Karbonhidrat

  77,6g

  Carbohydrate

  77,6g

  Protein

  2,3g

  Protein

  2,3g

  Ürün İçeriği: Ginseng+Arı Sütü+Arı Poleni+HamBal Karışımı N 13.000mg/ Gold Serisi Ham bal – 175 g Arı poleni – 22 g Arı sütü – 13.000mg Ginseng- 10 g Şeker, koruyucu ve renklendirici içermez.

  Gramaj: 220g

  Ginseng- Arı Sütü- Ham Bal – Polen Karışımı Tüketim Önerisi

  Yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir.

  - Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir. Uyarı: Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır. 

  • Kan inceltici ilaçlar ile alınması önerilmez.
  • Hamile ve emziren bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
  • Kronik rahatsızlığı olup sürekli ilaç kullananların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

   

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız. Raf ömrü 2 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır

  - Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

  Neden AksuVital Ginsengli Arı Sütü Bal Polen (N) 13.000 Mg?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.