Shiffa Home

Karadut Ekstraktı 100 ml.

1 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M02322
Barkod Kodu: 8690088018961
30,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KARADUT EKSTRAKTI

  KARADUT EKSTRAKTI İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA NEDİR?

  Karadut Ekstraktı İçeren takviye edici gıda, karadut ekstraktının dut pekmezi ile birleştirilmesi ile elde edilmiş besin değeri çok yüksek bir şuruptur. Kurutulmuş meyvelerin özel ekstraksiyon yöntemlerini kullanarak elde edilen özlerine ekstrakt denir." Ekstrakt en basit haliyle bitki-meyve özü anlamına gelir. 

  Dut Pekmezi, bir çoğunluğu başta Malatya olmak üzere Erzincan, Erzurum, Elâzığ ve Adıyaman bölgelerinde yetiştirilen dutların toplanarak 70 dereceyi geçmeyen kazanlarda vakumlama sistemi ile elde edilen bir pekmezdir. AksuVital pekmezlerinin üretiminde, kullanılan meyvenin çeşidine bağlı olarak az da olsa farklı teknikler kullanılmaktadır ve kaliteli dut pekmezi taze duttan yapılmaktadır. 

  Aynı zamanda Türk Gıda Kodeksinde belirlenen tekniğine uygun ve hijyenik şekilde üretim, hazırlama, işleme, muhafaza, depolama ve taşıma ile tüketici ile buluşturulmaktadır. 

  Karadut Ekstraktı içeren takviye edici gıda, tüm kalite ve hijyen kontrolleri yapılmış hammaddelerden elde edilmektedir, katkısız ve doğal olarak tüketiciye sunulmaktadır.  

  KARADUT EKSTRAKTI İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA FAYDALARI VE İÇERİKLERİ

  Karadut Şurubu Ekstraktı içeriğinde bulunan Karadut Ekstraktı, bol miktarda C ve K vitaminleri açısından oldukça zengindir. 

  C Vitamini, Bağışıklık Sisteminin Normal Fonksiyonuna Katkıda Bulunur. 

  Karadut Meyvesi, yaz aylarında ortaya çıkan bir meyvedir ve diğer adı böğürtlendir. İçerdiğinde bolca bulunan C vitamini karadutun etkili bir antioksidan olmasını sağlar. 

  Dut Pekmezi; İçeriğinde bol miktarda C vitamini bulunan Dut meyvesi AksuVital tarafından en doğal hali ile pekmeze dönüştürülüp tüketiciye sunulmaktadır. 

  Dut Pekmezi aynı zamanda iyi bir antioksidan kaynağıdır. Lif açısından zengin olması nedeniyle de vücuda birçok fayda sağlar.  

   Aksu Vital dut pekmezleri mineral maddeler bakımından da zengin olduğu gibi en fazla potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum, kükürt, demir minerallerine sahiptir.  

   İçeriğindeki dut pekmezi ve karadut ekstraktı(özü) ile sağlıklı ve doğal bir içeriğe sahiptir.  

  İçerik: Dut pekmezi, Karadut meyvesi ekstraktı %1(Morusnigra), Deionize su, Potasyum sorbat (Koruyucu), Sitrik asit (Asitlik düzenleyici) 

  KARADUT EKSTRAKTI İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA TÜKETİM ÖNERİSİ

  Sabah kahvaltı sonrası veya gün içerisinde öğün sorası bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilmektedir.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

  Raf Ömrü: 2 yıl.  

  - İşletme Kayıt No: TR – 34-K-048026 

  AMBALAJ: 100 ml 

   - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır. 

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.