Aksuvital

Kolajen + C Vitamini & Hyaluronik Asit 90 Tablet

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M02881
Barkod Kodu: 8690088024801
160,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KOLAJEN + C VİTAMİNİ & HYALURONİK ASİT İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA

  ‘’GENÇ KALMANIN EN DOĞAL YOLU’’

  Kolajen tablet içerisinde, Tıp 1 kolajen 500 mg, Hyaluronik asit 25 mg, C vitamini 15 mg bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.

  Kolajen, vücudumuzda en çok bulunan proteindir. Tendonlar, bağlar, cilt ve kaslar dahil olmak üzere vücut kısımlarını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir, bir çeşit aminoasittir.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

  Kolajen Tabletin Faydaları Nelerdir?

  Kolajen bedenin temel taşlarındandır. Kolajen bir protein çeşidi olup vücuttaki proteinin %30’ unu oluşturmaktadır. Ayrıca kolajen vücudun yapıştırıcısı olarak da tanımlanır

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

  Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor.

  Genç kalmanın en doğal yolu.

  Kolajen Tabletin İçinde Neler Var?

  Tip 1 kolajen, 28 çeşidi tespit edilen kolajenin en yaygın türü Tip 1 kolajendir. İnsan vücudunda bulunan kolajenlerin %90’ına yakını Tip 1 kolajenden oluşmaktadır. Cilt için Özellikle Tip 1 kolajen kullanılmalıdır. Aksuvital Kolajen tablette de Tip 1 kolajen bulunmaktadır.

  Kolajen, içilerek tüketilmelidir. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki oral (ağız yolu ile) alım sonrası kolajen %90’dan fazlası daha kolay sindirilmekte ve emilimi oldukça yüksek olmaktadır. Bu nedenle, tablet formda olması vücutta etki ettiği mekanizmalarda daha iyi sonuç vermektedir.

  C vitamini, kolajenin vücutta üretilmesi için de mutlaka C vitamini gerekmektedir. Kolajeni oluşturan hidroksiprolin amino asidinin prolinden dönüştürülmesinde aktif rol oynar.

  C vitamini cildin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajen oluşumu için katkı sağlar. İnsan vücudundaki pek çok biyolojik fonksiyonun yerine getirilmesine katkı sağlayan C vitamini antioksidan özelliğe de sahiptir. Yüksek biyoyararlanım için düşük molekül ağırlıklı kolajenlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

  Hyaluronik asit, vücudun bağ dokusu boyunca doğal olarak bulunan bir glikozaminoglikandır. Kolajenin peptid içeren takviyelerini tercih etmek gerekir. Molekül ağırlığı düşük olursa emilim daha iyi olacağı için yaklaşık 3000 Dalton büyüklükteki kolajen kullanılması daha etkili olacaktır. Günlük doz 2.5 gram civarında olmalıdır.

  İçerik: Tıp I Kolajen 500 mg, Hyaluronik Asit 25 mg, C Vitamini 15 mg

  Tüketim Önerisi: Yetişkinler için günde 3 tablet tercihen yemekten sonra alınabilir. Gün içerisinde bol su tüketiniz.

  Neden Aksuvital Kolajen Tablet?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.