Shiffa Home

Multamin Vitamin-Mineral Karışımı

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00133
Barkod Kodu: 8690088009792
32,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MULTAMİN

  Multamin Nedir? 

  A, D, E, C, B3, B6, B12 vitaminlerinin yanı sıra Niasin, Çinko gibi bileşenler içeren mineral ve vitamin deposu bir şuruptur. Çocuklarda ve yetişkinlerde günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  

  Vitamin ve mineraller vücutta üretilemediği için dışarıdan almak zorunda olduğumuz, yaşamsal faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için gerekli bileşenlerdir. 

  İçerisinde bulunan vitamin ve minerallerin başlıca işlevleri şu yöndedir: 

  C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. C vitamini demir emilimini arttırır. Ayrıca, diş etlerinin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. 

  Çinko normal protein sentezine katkıda bulunur. Ayrıca, çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.  

  B6 vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca, B6 vitamini normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna katkıda bulunmaktadır.  

  A vitamini normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. 

  D vitamini normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur, kalsiyumun ve fosforun normal emilimine katkıda bulunur. 

  B12 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca, B 12 vitamini, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.  

  Niasin normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. 

  Riboflavin (B2 Vitamini) normal kırmızı kan hücrelerinin korunmasına katkıda bulunur. Riboflavin (B2 Vitamini) normal cildin korunmasına ve Riboflavin (B2 Vitamini) normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. 

    

  İÇERİK: Deiyonize Su, Portakal Konsantresi, Bal, L-Askorbik Asit, Nikotinamid, Arı Sütü, Portakal Aroma Vericisi, Potasyum Sorbat(Koruyucu), Çinko Sülfat, DL-Α-Tokoferil Asetat, Piridoksin HidroklorürTiamin HidroklorürRiboflavin, Vitamin A Palmitat, SiyanokobalaminKolekalsiferol. 

  Multamin Tüketim Önerisi:  

  4-10 yaş arası çocuklarda günde 1 defa 1 ölçek (5ml) alınmalıdır. 11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa birer ölçek (5ml) alınması tavsiye edilmektedir.  

   

  NOT: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi ya da tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.   

    

  Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Işıktan ve sıcaktan koruyunuz.   

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026     

  -Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002317-13.03.2017 

  Gramaj: 100 ml. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.