Shiffa Home

Propolis Kapsül

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00066
Barkod Kodu: 8690088004346
95,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • PROPOLİS KAPSÜL 
  ‘’DOĞADAN DOĞAMIZA’’ 

  Propolis Nedir?   

  Propolis ismi Yunanca ‘pro’ giriş ve ‘polis’ şehir kelimelerinden oluşur. Yani propolis, kovan bir şehir olarak düşünüldüğünde propolis şehir kalkanı anlamını taşımaktadır. İşçi arıların bitkilerin filiz ve tomurcuklarından topladığı bir maddedir. Arılar propolisi kovandaki çatlaklarının kapatılması, zararlı bakteri, virüs ve mantarlardan korunmak amacıyla kullanmaktadır.  

  Sarımsı-kahverengi tonlardaki sert propolis maddesinin kovandaki balı aldıktan sonra kovan duvarından kazınarak “Bir takım temizleme işlemlerinden geçirildikten sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.   

  Arılar, kovanlarına propolis ile kaplı bir kanaldan geçerek girerler. Böylece hem kendilerinin hem de kovanlarının hijyenini sağlamış olurlar.  

  Propolis yapısı gereği; vitamin, mineraller, flavonaidler ve fenolik maddeler bakımından zengindir. Ayrıca yapılan araştırmada propoliste; Mg, Ca, I, K, Na, Cu, Zn, Mn ve Fe gibi elementlerle B1, B2, B6, C ve E vitaminleri ile çok sayıda yağ asidi tanımlanmıştır. Propolisin süksinik dehidrogenaz, glukoz-6-fosfataz, adenozin trifosfataz ve asit fosfataz gibi enzimler içermektedir.  

    

  Neden Aksu Vital Propolis Kapsül?  

  AksuVitalpropolisin içeriğinde yer alan besin öğelerini koruyarak son ürünler sunmaktadır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi propoliste de farma kalite ve yüksek etken madde kullanılmaktadır. Propolis ekstraksiyon yöntemi, uzman gıda ve kimya mühendislerimiz tarafından geliştirilmiştir.   

  1984 yılında Türkiye’de Propolisi ilk üretmeye başlayan AksuVital, yerli hammaddelerden elde ettiği propolis ile Ar-ge merkezinde besin değeri maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. 

  Aksu Vital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.     
      
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:    

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,    
  • GDO içermez,    
  • SİLİKON içermez,    
  • RENKLENDİRİCİ içermez,    
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.    

   

  Aksu Vital Propolis Kapsül Tüketim Önerisi:  

  11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa ikişer kapsül yemeklerden sonra alınması tavsiye edilmektedir. 

  Hatırlatma: Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Arı ürünlerine hassasiyeti olan kişilerde alerjik reaksiyonlar gözlenebilir. 

  Ürün İçeriği: 1120 mg, Bitkisel Kapsül (Hidroksipropil Metil SelülozPropolis Ektresi:280 Mg 

  Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. 

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.  

  Raf ömrü: 3 yıldır.  

  Gramaj: 60 Kapsül 

  - Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır 

  - Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur. 

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026  

  -Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002177-21.02.2017 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.