Aksuvital

Propolisli Arı Sütü Bal Polen Karışımı (N) 8.000 Mg

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00026
Barkod Kodu: 8690088009617
70,00 TL
56,00 TL
20 indirimli
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • AKSU VİTAL PROPOLİS DOZ – 8.000 MG 

  HER MEVSİM ZİNDE KAL 

  Propolis- Arı Sütü- Ham Bal – Polen Karışımı ( Yetişkinler İçin) 

  8000mg arı sütü, propolis, ham bal ve polen birleşiminden oluşan Vital ürünümüz; yetişkinler için güçlü bir besin ve enerji kaynağıdır. 8 g arı sütü ve propolisin etkisi ile günlük ihtiyacınız olan desteği kolayca alın. Kovan mahsullerini çeşitli formüllerle bir araya getirdiğimiz bu ürün grubuna “Vital” kategorisi diyoruz. Hayati, yaşamsal anlamına gelen Vital Kategorimiz tamda bu kelimeye uygun güçlü içerikli ürünler barındırıyor. Yetişkinler için özel olarak üretilmiş arı sütü, propolis, arı poleni ve ham bal karışımı ile gün içinde kendinizi kötü etkilere karşı maskeleyin ve güçlü kalın.

  Arı sütü nedir? İşçi arıların; kraliçelerini ve yavrularını beslemek amacıyla ürettiği krem kıvamında, anne sütüne benzeyen bir sıvıdır. Kraliçe arı yaşamı boyunca sadece arı sütü ile beslenirken, işçi arılar kısa bir süre boyunca arı sütü ile beslenmektedir. Kraliçe arılar uygun koşullar altında 5-7 yıl yaşayan, doğurgan dişiler iken, işçi arılar en fazla 4-5 hafta yaşayan kısır dişilerdir. Arı sütü kraliçe arının hem ömrünü uzatır hem de hastalıklara karşı dirençli hale getirir.  Arısütü çok zengin bir besin olup bileşiminde protein, karbonhidrat, yağlar, vitaminler, mineraller, fenolik maddeler, aminoasitler, organik asitler, yağ asitleri bulunmaktadır.

  Arı poleni nedir? Çiçekli bitkilerden bal arıları tarafından toplanan polen, kovanda kullanılan ana besindir. Literatürde “tam gıda” olarak tanımlanan polenin içerisinde %20 oranında protein bulunmaktadır. Bu da poleni süper gıdalar arasına sokmaktadır.  Ayrıca bileşimindeki lifler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşikler ve vitaminlerle oldukça faydalı bir besin maddesidir.

  Ham Bal nedir? Doğu Anadolu Bölgesinin en sağlıklı kovanlarında toplanan özel üretim, yüksek yayla balıdır Ürünümüze, bir çeşit ısıl işlem olan pastörizasyon uygulanmaz, polenlerin ayrılmasını sağlayan filtrasyon işlemi yapılmaz, böylece bal en doğal halini koruyup tam fayda sağlar. Yaşamın her döneminde beslenme, bakım ve tedavi amaçlı kullanım alanı bulabileceğiniz çiçek balı, yüksek karbonhidrat içeren, enerji veren, içeriğindeki fenolik bileşikler, vitaminler, mineraller ve diğer önemli etken maddeler sayesinde son derece özel, besleyici, sağlıklı ve faydalı bir gıdadır.

  Propolis nedir? Propolis arıların bitkilerden topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilize etmek amacıyla kullanılır. Kraliçe arı petek gözlerine yumurtasını bırakmadan önce petek gözleri arılar tarafından propolis ile kaplanır. Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, petek gözlerini propolis ile sıvadıktan sonra içine balını, arı sütünü ve polenini koyar. Böylece arının ürünleri de kovanda bozulmadan saklanır.

  Arı polen, ham balın, arı sütü ve propolisin faydalarından yararlanmak için AksuVital ürünlerini kullanabilirsiniz.

   

   

  Enerji ve besin öğeleri

  100 g için

   

  Energy and nutrition facts         

  per 100 g   

  Enerji

  327,5kcal/1399kj

  Energy

  327,5kcal/1399kj

  Yağ

  1,1g

  Fat

  1,1g

  Karbonhidrat

  77,6g

  Carbohydrate

  77,6g

  Protein

  2,3g

  Protein

  2,3g

   

  Ürün İçeriği: Ham bal – 180 g Arı poleni – 22g Propolis- 10.000mg Arı sütü – 8.000mg

  Gramaj: 220g

  Propolis- Arı Sütü- Ham Bal – Polen Karışımı Tüketim Önerisi

  Yetişkinler için 1 kaşık alınması tavsiye edilir.

  Uyarı: Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır.  Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir. -

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız. Raf ömrü 2 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 ve Helal standartları uygulanmaktadır

  - Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

  Neden Propolisli Arı Sütü Bal Polen Karışımı (N) 8.000 Mg?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.