Aksuvital

Saf Arı Sütü 20 gr

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00023
Barkod Kodu: 8690088000157
86,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • SAF ARI SÜTÜ 20 MG  

  GERÇEK ARI SÜTÜ ETKİSİ 

  Arı Sütü Nedir? 

  İşçi bal arıları tarafından üretilen anne sütüne benzer kremsi salgıya arı sütü denir. İçeriği, bulunduğu iklim ve coğrafyaya göre değişiklik gösterebilir. Arıların ana arı ve larva beslemede kullandıkları faydalı bir besin olan “Arı sütü” sayesinde Kraliçe arılar 5-7 yıl yaşar ve doğurgan dişilerdir, işçi arılar ise en fazla 4-5 hafta yaşayabilen kısır dişilerdir. Kraliçe arı işçi arılara oranla hastalıklara karşı daha dirençlidir. Arı sütü kraliçe arının gelişimi ve beslenmesi için kullanıldığından İngilizce’de “Royal Jelly” yani "Kraliyet Jölesi" adını almaktadır.

  Arı sütü sağlık üzerine pozitif etkileri bulunan bir arı ürünüdür. Arı sütü zengin besin değerine sahiptir. Ayrıca bileşiminde karbonhidrat, protein, yağlar, vitaminler, mineraller, aminoasitler, fenolik maddeler, organik asitler ve yağ asitleri bulunmaktadır. Arı sütünün yapısında bulunan diğer bileşimler ise, mikro elementler, enzimler ve hormonlar içermektedir.  Aksuvital arı sütünün HDA değeri: Minimum 1.4% tür. Bu kaliteli olan tüm arısütlerinde olması gereken HDA değeridir.

  Arı sütü, bakır, kalsiyum, fosfor, demir, silikon, potasyum ve kükürt gibi minerallerin yanı sıra B-ailesi vitaminleri, inositol, biyotin, nükleik asitler, folat, gama globülin gibi zengin besin elementleri içerir. İnsan vücudunda üretilmeyen 8 temel amino asit de dahil olmak üzere toplam 17 farklı amino asite sahiptir.  Amino asit genel olarak proteinlerin oluşmasını sağlayan ana bileşiklerdir. Bu yönüyle son derece büyük bir öneme sahiptir ve sağlığın devamlılığı için mutlak surette tüketilmesi gerekir.  Protein oluşumları, Amino asidin az ve yetersiz bulunduğu vücut yapılarında kesintiye uğrar.

  Arı sütünün faydalarından yararlanmak için AksuVital ürünlerini kullanabilirsiniz.

  Enerji ve besin öğeleri

  100 g için

   

  Energy and nutrition facts         

  per 100 g   

  Enerji

  317,8kcal/1347,9kj

  Energy

  317,8kcal/1347,9kj

  Yağ

  2,2g

  Fat

  2,2g

  Karbonhidrat

  58,9g

  Carbohydrate

  58,9g

  Protein

  15,6g

  Protein

  15,6g

  Ürün içeriği: Saf Arı Sütü (%100)

  Saf Arı Sütü Kullanım Önerisi

  Yetişkinler için dil altından yarımşar kaşık alınması tavsiye edilir. Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: 0-4°C arasında saklanmalıdır. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız. Raf ömrü 2 yıldır.

  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

   

  Neden AksuVital Saf Arı Sütü 20 Gr?

  AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.  
  Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz: 

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur, 
  • GDO içermez, 
  • Silikon içermez, 
  • Renklendirici içermez, 
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

   

  400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.