Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

TONİKLER

Tonikler cilt temizliği için kullanılan, cilt bakım rutinlerinde ise en son sıralarda kullanılan bir bakım ürünüdür. Tonik deyince akla cilt bakım ürünü gelse de saç bakımı yapan saç bakımı amacıyla kullanılan saç tonikleri de mevcuttur.

Tonikler sabah ve akşam olmak üzere cilt temizleyicisinden sonraki aşamada kullanılır. Tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir. Gözeneklerin kapanması, sıkılaşması ve derinlemesine temizlik için önemle kullanılması tavsiye edilir. Tonik kullanımından sonra nemlendirici ve / veya serum uygulanabilir.

Makyajın ve kötü havanın yüzde bıraktığı kalıntıları tamamen yok etmek ve cildin nefes almasını sağlamak için doğal özlü cilt bakım toniklerinden destek alınabilir. Doğal toniklerden bahsedildiğinde de şüphesiz en çok gül ve lavanta özlü tonikler akla gelir.

LAVANTA SUYU TONİK

Lavanta suyu içeren tonikler saç ve cilt bakımında kullanımın için idealdir. Ciltte ferahlık temizlik canlılık sağlarken saçta da kepekli ve kuru görünümünü ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda saçlara doğal bir canlılık da katar.

Softem lavanta suyu içeren toniği cilt bakımında kullanmak için temizleyici ile temizlenmiş kurulanmış cilde pamuk veya makyaj pedine dökmek suretiyle uygulanabilir.

Saç problemleri için saçları yıkayıp nemini aldıktan sonra kullanımı uygun olabileceği gibi kuru saçlara da uygulanabilir.

GÜL SUYU TONİK

Cilt bakımı için doğal gül suyu içeren toniklerden yararlanmak cilt epidermisini düzenlemeye yardımcı olurken antiseptik özelliği ile de yeni oluşacak aknelere ya da iltihaplanmaya karşı cilt tabakasında bir kalkan görevi görür. Derinlemesine gözenek temizliği yapar ve gözenekleri sıkılaştırır.

Gül suyu içeren tonik ferahlatıcı etkisi sebebiyle temiz cilde sıkıldığında canlılık katar ferahlık verici etkisini hissettirir.

Softem gül suyu içeren toniği cildi temizledikten sonra arındırmak için kullanabilir ardından nemlendirici ve / veya serum uygulayabilirsiniz.

PAPATYA SUYU TONİK

Doğal bir saç rengi açıcı olması sebebiyle papatya suyu içeren tonik yazın favorilerinden. Papatyanın ve güneşin etkilerinden yararlanmak için papatya suyu özlü tonik en doğal yöntem olacaktır.

Papatya suyu toniği aynı zamanda saçlara canlılık kazandırır. Saç derisinin nefes almasına yardımcı olur.

Softem papatya suyu içeren saç bakım toniği saç bakımını ve saç açma etkisini bir arada isteyenler için ideal.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.