Shiffa Home

Yakıotlu Karışık Bitki Çayı Adet

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00453
Barkod Kodu: 8690088007071
35,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • YAKI OTLU KARIŞIK BİTKİ ÇAYI

  Yakı otlu karışık bitki çayı, özenle seçilen bitkilerin karışımıyla hazırlanmıştır ayrıca kaliteli ve güvenilir bir içeriğe sahiptir. İçeriğinde bulunan özel bitki karışımı ile 50 yaş ve üzeri erkeklerin düzenli kullanımına uygun bir karışıma sahiptir. Bu özel karışım güçlü ve önemli etken maddeler barındırmaktadır.

  Yakı otlu bitki çayının içerisinde önemli bitkiler ve bitki ekstraktları bulunmaktadır. Bu karışımın içerisinde: Yakıotu, Cüce Palmiye Ekstraktı ve Ayrıkotu Ekstraktı gibi birbirini olumlu etkileyen ekstraktlar ve bitkiler bulunmaktadır.

  Yakı Otu, kırmızı renklerde çiçekler açan uzun kapsül şeklinde meyvesi olan bir bitkidir. Tanen, şeker, yağ ve müsilaj içermektedir.

  Cüce Palmiye, bitkinin ise diğer adı saw palmetto dur. Bitkisinin içerisinde bulunan özütler, cüce palmiye meyvesinden bulunan özetler içermektedir. Shiffa home yakı otlu bitki çayının içerisinde ise cüce palmiye bitkisinin ekstraktı bulundurularak etkisi daha çok arttırılmıştır.

  Ayrıkotu, genellikle nemli yerlerde yetişen çok yıllık bir bitkidir. Ülkemizde yaklaşık 21 türü olan bu bitkinin içerisinde tanen ve önemli etken maddeler bulunmaktadır.

  Bu üç karışım ile beraber birbirini olumlu etkileyen bitkilerin bileşimi, fayda açısından önemli etkilere sahiptir.

  YAKI OTLU KARIŞIK BİTKİ ÇAYI TÜKETİM ÖNERİSİ

  Bitki çaylarının tatlandırmadan kullanılması tavsiye edilir. Gerektiğinde bal ile tatlandırılabilir. Bitki çaylarında demleme yöntemi çok önemlidir. Kaynamış suyun içerisine bir adet süzen poşet eklenerek demlenmesi beklenir.  

  Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

  İçerik: Atkuyruğu, Yakıotu, Kereviz Tohumu, Servi Kozalağı, Ayrıkotu, Üzerlik Tohumu, Altınotu, Isırgan Kökü, Cüce Palmiye Ekstraktı, Ayrıkotu Ekstraktı.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Raf ömrü: 3 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

  Gramaj: 40 Süzen Poşet

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor.

  1989’dan günümüze Türkiye’nin en iyi bitkisel çay üreticilerinden olan AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.