Shiffa Home

Zencefilli Karışık Bitki Çayı 40 Adet

0 Yorum | Yorum Yap
Stok Kodu: M00454
Barkod Kodu: 8690088007088
35,00 TL
Şimdi Sipariş Verirseniz
Yarın Kargoda!
75 TL Üzeri Kargo Bedava
Kapıda Ödeme İmkanı
İade ve Değişim Garantisi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ZENCEFİLLİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI

  Zencefilli karışık bitki çayı mevsim geçişlerinde güvenle tüketebileceğiniz kaliteli bir içeriğe sahiptir.

  Zencefil, bir metreye kadar uzayabilen, ince yapraklı, sarı veya kırmızı renklerde çiçekleri olan, baharat ve ilaç olarak kullanılan, çok yıllık bir bitkidir. Tropik iklimlerde yetişir. Bitkinin köklerinde nişasta, reçine ve uçucu yağlar barınır.

  Okaliptus yaprağı, ferahlatıcı bir bitki türüdür. Birçok bilimsel araştırmaya konu olmuştur. Ayrıca içeriğindeki uçucu yağlar, vitamin ve mineraller sayesinde şifa acısından birçok karışımlarda kullanılmıştır. Aynı zamanda bu bitki çayında menthol ve sinirli ot sayesinde kış döneminde güvenle tüketilebilecek içeriği bulunmaktadır.

  Meyan kökü, kış mevsiminde tüketilmesi oldukça önemli olan bir bitkidir. İçeriğindeki önemli bileşenlerden olan saponin, flavon ve kumarin adı verilen maddeler bulunmaktadır.

  Sinirli ot, tohumu ve yaprakları bakımından oldukça önemli etken maddelere sahiptir. Beta karoten, kalsiyum, çeşitli asitler, amino asitler, karbonhidratlar, neoklorogenik asit, iridoidler bulunmaktadır. Böylece kış mevsiminde düzenli kullanılabilecek içeriğe sahiptir.

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat edilmektedir.

  ZENCEFİLLİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI TÜKETİM ÖNERİSİ

  Bir fincan sıcak suya bir süzen poşet eklenerek 5-10 dk demlendikten sonra tüketilebilir.
  Bitki çaylarının tatlandırmadan kullanılması tavsiye edilir. Gerektiğinde bal ile tatlandırılabilir. Bitki çaylarında demleme yöntemi çok önemlidir. Kaynamış suyun içerisine bir adet süzen poşet eklenerek demlenmesi beklenir.  

  Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

  İçerik: Okaliptus Yaprağı, Sinirli ot, Zencefil, Meyan Kökü, Adaçayı, Ebegümeci, Tarçın, Propolis Ekstraktı, Menthol.

  Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Raf ömrü: 3 yıldır.

  - Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

  - İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 

  Gramaj: 40 Süzen Poşet

  Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir. Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor.

  Aksu Vital 1989’dan günümüze Türkiye’nin yerli bitkisel çay üreticisidir. Özenle temin ettiği hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.